Японія сенсаційно перемогла збірну Іспанії: азіати стали першими в групі Е

Переглядів 787
Збірна Японії святкує перемогу. Фото: Google
Збірна Японії виграла в матчі групового раунду мундіалю з іспанцями. Японцям вдалося перемогти у цій зустрічі у вольовому стилі з рахунком 2:1.

Першого грудня в рамках третього туру групового раунду чемпіонату світу зустрілися збірні Японії та Іспанії.

Перший тайм виграла Іспанія завдяки голу форварда мадридського Атлетіко Альваро Морати на 11 хвилині. Але на початку другої половини зустрічі японці вийшли вперед після точних ударів нападника Фрайбурга Ріцу Доана та півзахисника дюссельдорфської Фортуни Ао Танаки. І Японії вдалося втримати переможний результат 2:1, що дозволило азіатській збірній вийти з першого місця до плей-офф мундіалю.

Чемпіонат світу. Група Е. Третій тур

Японія – Іспанія – 2:1 (0:1)

Голи: Доан, 48, Танака, 51 – Мората, 11.

В іншому матчі цього квартету Німеччина перемогла Коста-Рику з рахунком 4:2. У підсумку Японія з шістьма очками виграла групу Е, а Іспанія з чотирма балами стала другою. У свою чергу, Німеччина також з чотирма очками посіла третю позицію, а Коста-Рика з трьома балами стала четвертою. До плей-офф мундіалю вийшли збірні Японії та Іспанії. У 1/8 фіналу Японія зіграє з Хорватією, а Іспанія зустрінеться з Марокко.