Жеребкування плей-офф відбору Ліги конференцій: Зоря дізналася потенційного суперника

Переглядів 46
Олександр Калінін
Олександр Калінін
1 голос
Жеребкування плей-офф відбору Ліги конференцій: Зоря дізналася потенційного суперника
Жеребкування плей-офф відбору ЛК, фото: УЕФА
Сьогодні, 2 серпня, у швейцарському Ньоні пройшла церемонія жеребкування плей-офф раунду відбору Ліги конференцій сезону 2022/2023. Свого потенційного суперника дізналася Зоря.

На цій стадії беруть участь 34 команд, які були розподілені на чотири кошики. Нагадаємо, у третьому раунді кваліфікації буде виступати Зоря.

Підсумки жеребкування раунду плей-офф відбору Ліги конференцій

Марибор (Словенія)/ХІК (Фінляндія) / Шахтар Солігорськ (Білорусь)/Клуж (Румунія)

РФШ (Латвія)/Хіберніан (Мальта) / Лінфільд (Північна Ірландія)/Цюріх (Швейцарія)

Вікінгур (Ісландія)/ Лех (Польща) / Мальме (Швеція)/ Дюделанж (Люксембург) 

Шемрок Роверс (Iрландія)/Шкупі (Північна Македонія) / Балкани (Косово)/ КІ Клаксвік (Фарери)

Зриньскі (Боснія)/Тобол (Казахстан) / Олімпіакос (Греція)/Слован Братислава (Словаччина)

ЦСКА Софія (Болгарія)/Ст. Патрікс (Ірландія) / Брондбю (Данія)/Базель (Швейцарія)

Вадуц (Ліхтенштейн)/Коньяспор (Туреччина) / Нефтчі (Азербайджан)/Рапід (Австрія)

Спартак Трнава (Словаччина)/ Ракув (Польща) / Славія (Чехія)/Панатіанїкос (Греція)

АПОЕЛ (Кіпр)/Кизилжар (Казахстан) / Сепсі (Румунія)/Юргорден (Швеція)

Маккабі Тель-Авів (Iзраїль)/Аріс (Греція) / Ніцца (Франція)

Зоря (Україна)/Університатя Крайова (Румунія) / Лугано (Швейцарія)/Хапоель Беер-Шева (Iзраїль)

Брейдаблік(Iсландія)/Істанбул Башакшехір (Туреччина) / Ліллестрем (Норвегія)/Антверпен (Бельгія)

ДАК (Словаччина)/ФКСБ (Румунія) / Вікінг (Норвегія)/Слайго Роверс (Ірландія)

АЕК Ларнака (Кіпр)/Партизан (Сербія) / Левскі (Болгарія)/Хамрун Спартанс (Mальта)

Фіорентина (Італія) / Твенте (Нідерланди)/Чукарички (Сербія)

Вільярреал (Іспанія) / Хайдук (Хорватія)/Віторія (Португалія)

Кельн (Німеччина) / Фехервар (Угорщина)/Петрокуб (Mолдова)

Вест Хем (Англія) / Виборг (Данія)/B-36 (Фарери)

КуПС (Фінляндія)/Янг Бойз (Швейцарія) / Пайде (Eстонія)/Андерлехт (Бельгія)

Фенербахче (Tуреччина)/Словацко (Чехія) / АІК (Швеція)/Шкендія (Північна Македонія)

Мольде (Норвегія)/Кішварда (Угорщина) / Вольфсбергер (Австрія)/Гзіра (Mальта)

Данді (Шотландія)/AЗ Алкмаар (Нідерланди) / Рига (Латвія)/Жил Вісенте (Португалія)

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от UEFA Europa Conference League (@europacnfleague)

Що далі

  • Матчі плей-офф відбору Ліги конференцій відбудуться 18 і 25 серпня;
  • Команди, вказані першими, проведуть перший матч вдома;
  • Переможці виходять до групового етапу Ліги конференцій (жеребкування 26 серпня).