Зміцніли лідерство у Лізі 2: Ігнатенко допоміг Бордо перемогти Мец

Переглядів 1894
У матчі 11-го туру Другого дивізіону Франції Бордо на своєму полі приймав Мец. Поєдинок завершився впевненою перемогою господарів з рахунком 2:0.

Півзахисник Бордо Данило Ігнатенко вийшов у стартовому складі та провів на полі 90 хвилин ігрового часу. Результативними діями український футболіст не відзначився.

Перший м'яч провів нігерійський форвард господарів Джош Маджа, який реалізував пенальті у компенсований до першого тайму час.

Наприкінці поєдинку бразильський півзахисник Бордо Франсержіу встановив остаточний рахунок.

25-річний Ігнатенко провів цього сезону десять матчів у складі Бордо, забив один гол і зробив одну результативну передачу.

Бордо набрав 23 очки у 11 матчах та одноосібно очолив турнірну таблицю французької Ліги 2. У наступному турі жирондинці зіграють 17 жовтня на виїзді проти Бастії. Початок – о 21:45.

Нагадаємо, що Ігнатенка було викуплено французами у донецького Шахтаря за один мільйон євро. Українець перейшов у Бордо в січні цього року.