«Знаю, що Україна спостерігає за мною»: реакція Забарного на божевільний камбек Борнмута

Переглядів 702
Ілля Забарний. Фото: Google
Центрбек Борнмута та збірної України Ілля Забарний підбив підсумки перенесеного матчу 17 туру АПЛ проти Лутона (4:3), який відбувся вчора.

Матч між Борнмутом та Лутоном подарував один з найяскравіших камбеків цього сезону. Матч завершився вольовою перемогою Борнмута (4:3), який поступався в три голи.

Забарний провів на полі весь матч і забив гол на 62-й хвилині, який став для нього дебютним в АПЛ.

Забарний поділився враженнями від гри з Лутоном.

«Це неймовірно. Коли програєш 0:3 в першому таймі дуже важко перемикнутися й це, звичайно, виснажує. Але у нас чудова команда, ми швидко відреагували, проаналізували свої помилки, почали боротись у другому таймі і зробили це. Ми просто програли декілька дуелей, коли вони забили, тому ми трохи підкоригували нашу тактику.

Моя сім'я була на стадіоні і, звичайно, це чудовий гол. Я не забиваю багато м'ячів, але я хочу робити це якнайчастіше. Для мене важливо, що моя сім'я тут. Це для них та для нашої країни, тому що я знаю, що мій народ спостерігає за мною і я дуже пишаюсь тим, що є частиною цієї країни. Я бажаю своєму народові всього найкращого», – наводить слова Забарного ВВС.

• Забарний провів у поточному сезоні 32 матчі  за Борнмут у всіх турнірах, в яких забив один м'яч.
  • Борнмут зараз посідає 13 місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи в активі 35 очок.
  • Наступний поєдинок Борнмут проведе 30 березня, вдома проти Евертона Віталія Миколенка в рамках 30 туру АПЛ.