Арсенал виграв у Брайтона, Брентфорд поступився Астон Віллі: відомі оцінки Зінченка та Ярмолюка

Переглядів 19248
Олександр Зінченко. Фото: Google
Українські гравці Олександр Зінченко та Єгор Ярмолюк взяли участь в поєдинках чемпіонату Англії. Українці зіграли за лондонський Арсенал та Астон Віллу відповідно.

Сьогодні, 17 грудня, в рамках 17 туру Прем’єр-ліги Англії лондонський Арсенал на своєму полі приймав Брайтон екс-наставника донецького Шахтаря Роберто Де Дзербі. Українець Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі Арсенала на цей поєдинок і був замінений уже в додатковий час на Якуба Ківйора.

У першому таймі голів у цій зустрічі не було. А ось у другій половині поєдинку лондонці два рази вразили ворота «чайок». Зробили це Габріел Жезус та Кай Гаверц. У підсумку Арсенал переміг у матчі з рахунком 2:0.

Від порталу статистики WhoScored Зінченко отримав оцінку 7,2. Це середній бал серед гравців Арсенала. Але у Брайтоні всі футболісти отримали оцінку, нижчу ніж в українця.

Також 17 грудня в рамках 17 туру АПЛ Брентфорд на своєму полі зустрічався з Астон Віллою. Український легіонер господарів Єгор Ярмолюк залишився у запасі, не з’явившись на полі у старті.

Перший тайм виграв Брентфорд, завдяки голу Кіна Луїса-Поттера на 45 хвилині. Але команді з Бірмінгема вдалося зробити камбек, записавши до свого активу голи від Алекса Морено (77) та Оллі Воткінса (85). Ярмолюк вийшов на заміну на 89 хвилині, але результативними діями не відзначився. В обох команд було по вилученню в другому таймі – арбітр показав червоні картки Бену Мі та Бубакару Камарі. У підсумку матч завершився виїзною перемогою Астон Вілли з рахунком 2:1.

Від порталу статистики WhoScored Ярмолюк, якому була показана жовта картка, отримав оцінку 6,1.

• Після цього поєдинку Арсенал із 39 очками в активі є лідером Прем’єр-ліги Англії.
  • Арсенал наступний матч зіграє проти Ліверпуля (23.12). Також у 2023 році на «канонірів» чекають лондонські дербі з Вест Гемом (28.12) та Фулгемом (31.12).
  • Брентфорд Єгора Ярмолюка розташувався на 12 позиції, набравши 19 очок.
  • Наступний матч команда українського футболіста зіграє проти Вулвергемптона (27.12). Також у грудні Брентфорд зустрінеться з Крістал Пеласом (30.12).