Брентфорд із Ярмолюком здобув виїзну перемогу: «бджоли» переграли «вовків» на їх полі

Переглядів 399
Єгор Ярмолюк. Фото: Google
Український півзахисник Єгор Ярмолюк зробив свій внесок у вікторію Брентфорда в поєдинку проти Вулвергемптона в рамках 24 туру Прем'єр-ліги Англії.

Десятого лютого відбулися матчі 24 туру АПЛ. Вулвергемптон зіграв з Брентфордом українця Єгора Ярмолюка.

Українець залишився на заміні та вийшов на поле на 69 хвилині у другому таймі. У підсумку Ярмолюк допоміг «бджолам» переграти «вовків» із рахунком 2:0. Брентфорд виграв зустріч, завдяки голам Крістіана Ньйоргора та Айвана Тоуні.

АПЛ. 24 тур

Вулвергемптон – Брентфорд – 0:2 (0:1)

Голи: Ньйоргор, 35, Тоуні, 77.

• У поточному сезоні Ярмолюк зіграв за Брентфорд уже 18 матчів, але результативними діями він не відзначався.
  • Брентфорд із 25 балами розташовується по-сусідству з Борнмутом Іллі Забарного на 14 позиції.
  • Команда Ярмолюка наступний матч зіграє проти Ліверпуля (17.02).