«Буде справа про здирництво‎»: агент Довбика відреагував на скандальну заяву адвоката

Переглядів 238
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
 «Буде справа про здирництво‎»: агент Довбика відреагував на скандальну заяву адвоката
Артем Довбик і Олексій Люндовський. Фото: Google
Агент Артема Довбика Олексій Люндовський відповів адвокату Євгену Кузьміну на його звинуваченнями у свій бік, щодо ймовірного відмивання грошей та уникнення сплати податків за трансфер нападника до Жирони.

Заочний конфлікт між адвокатом Євгеном Кузьміним та футбольним агентом Олексієм Люндовським набирає оберти. Напередодні правник ледь не відкрито звинуватив агента у відмиванні коштів після трансферу його клієнта Артема Довбика до Жирони. З відповіддю не забарився і Люндовський.

«Буде справа про здирництво зі сторони цього адвоката, який направляв мені листи з фінансовими вимогами без будь-яких на те юридичних підстав, а, не досягнувши своєї злочинної мети, став вводити громадськість в оману недостовірними фактами, які не мають жодного підтвердження.

За два тижні з часу попередньої публікації матеріалу зі звинуваченнями на мою адресу, жоден факт якихось порушень не знайшов свого підтвердження в Іспанії, а СК Дніпро-1 підтвердив, що трансфер Артема був проведений у відповідності до футбольних законів», –  розповів агент у коментарі Dynamomania.

Нагадаємо, що Артем Довбик перейшов до Жирони за 7,75 млн євро на початку серпня 2023-го року. Частину коштів за перехід отримав і датський Мідтьюлланн, який володів відсотком прав на українця.

  • У сезоні 2023/2024 років нападник провів у складі команди Мічела Санчеса 34 поєдинки у всіх офіційних турнірах: 19 голів, сім результативних передач.
  • Transfermarkt оцінює форварда в 30 мільйонів євро.