«Це божевільна людина»: асистент Реброва у збірній назвав найбільш перспективного молодого тренера України

Переглядів 20805
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
9 голосів
«Це божевільна людина»: асистент Реброва у збірній назвав найбільш перспективного молодого тренера України
Імад Ашур. Фото: СК Дніпро-1
Головний аналітик збірної України Гліб Платов поділився думками стосовно наставника команди Дніпра-1 U-19 Імада Ашура, назвавши його найперспективнішим тренером країни.

Команда Дніпра-1 до 19 років наразі посідає третє місце у чемпіонаті України, а її головним тренером є 35-річний Імад Ашур, який також працює асистентом Унаї Мельгоси у збірній України U-21.

Головний аналітик національної команди Гліб Платов, що також є спортивним директором словацького клубу ДАК, назвав Ашура найбільш перспективним тренером України, та пояснив чому він так вважає.

«Хто виділяється серед тих, кого багато хто не знає? Це, звичайно, Імад Ашур. Я не можу бути об'єктивним, але з моєї точки зору це, мабуть, найперспективніший молодий тренер у нашій країні з відривом.

За рахунок його комплексного профайла, знань, особистих якостей, емоційного інтелекту, побудови інтеракцій, освіти, освіченості. Він знає шість чи сім мов. Він структурно працює по 22 години на день. Це божевільна людина», – сказав Платов для «ТаТоТаке».

  • За 23 матчі чемпіонату U-19 Дніпро-1 набрав 45 очок та відстає від першого Динамо на 15 залікових пунктів.
  • Ашур раніше працював в академіях Чорноморця та Aspire, був асистентом у юнацькій команді Дніпра-1, помічником Валерія Городова у першій команді дніпрян.
  • У збірній він допомогав Володимиру Єзерському в команді U-17, після чого перейшов у категорію U-21.