Циганков і Довбик: статистичні портали назвали кращого з українців у перемозі Жирони над Барселоною

Переглядів 57435
Віктор Циганков та Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
Жирона на виїзді здобула історичну перемогу над Барселоною у Ла Лізі. Статистичні портали оцінили виступ Віктора Циганкова і Артема Довбика у цьому матчі.

У неділю, 10 грудня, Жирона в гостя переграла діючого чемпіона Іспанії Барселону із рахунком 4:2 в матчі 16-го туру Ла Ліги.

Українські зірки каталонців Віктор Циганков і Артем Довбик вийшли у стартовому складі та провели на полі 78 та 73 хвилин відповідно.

Більш того, Жирона відкрила рахунок саме завдяки футболістам збірної України, коли на 12-й хвилині Циганков асистував Довбику.

Відео голу Довбика дивіться в нашому телеграм-каналі

Статистичні портали оцінили виступ українців в цьому матчі та визначили, хто з них був кориснішим.

SofaScore

• Циганков – 7.5/10;
  • Довбик – 7.3/10.

WhoScored

• Циганков – 7.2/10;
  • Довбик – 7.2/10.

Відзначимо, що найкращим гравцем всього матчу за версією першого порталу став нападник Жирони Крістіан Стуані (8.7/10), а от друге джерело віддало це звання півзахиснику Барселони Ілкаю Гюндогану (8.3/10).

• Ця перемога стала для команди Мічела Санчеса першою в історії над Барселоною і допомогла їм вийти на чисте перше місце в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи вже 41 бал за 16 матчів.
  • Циганков в цьому сезоні провів на полі 14 поєдинків у чемпіонаті, забив три голи і віддав три результативні передачі.
  • Довбик прийняв участь у 15 матчах Ла Ліги: вісім голів і чотири асисти.
  • В наступному турі 18 грудня Жирона на своєму полі прийме Алавес.