Циганков відзначився асистом, Довбик знову не забив: Жирона перемогла Осасуну і скоротила відставання від Реала

Переглядів 1739
Артем Довбик та Віктор Циганков в оточенні партнерів святкують гол. Фото: Google
У заключному поєдинку суботи в рамках 28-го туру іспанської Ла Ліги Жирона вдома переграла Осасуну (2:0). Обидва українські легіонери каталонців Довбик та Циганков вийшли зі старту. Віктору вдалося видзначитися асистом, Артем забив, але з офсайду.

Погода вечором суботи в Каталонії аж ніяк не віщувала, що в поєдинку між Жироною та Осасуною буде багато голів – газон «Монтіліві» рясно заливав дощ.

Однак на дев’ятій хвилині це не завадило Артему Довбику нарешті забити, але з явного, триметрового положення поза грою.

Натомість Порту на 13-й хвилині офсайдної пастки після класного проникаючого пасу від Віктора Циганкова уник і точно пробив повз Серхіо Ерреру.

▶️  Відео результативної передачі Віктора Циганкова та голу Порту дивіться за ПОСИЛАННЯМ

По перерві, а саме на 64-й хвилині, поле покинув Циганков. І сталося це не через бажання Мічела Санчеса, а як з'ясувалося трохи згодом, власне з телевізійної картинки, через ушкодження українця. Яке саме, поки не ясно.

За дев'ять хвилин до фінального свистка відправився відпочивати і Артем Довбик, так і не зумівши перервати свою гнітючу безгольову серію, яка триває з 21 січня.

І вже без українців на полі Жирона свою перевагу подвоїла, завдяки прекрасним індивідуальним діям Савіо.

Жирона – Осасуна 2:0 (1:0)

Гол: Порту, 13, Савіо, 87.

• Після перемоги над Осасуною Жирона, маючи в доробку 62 очки, повернулася на другу сходинку у турнірній таблиці іспанської Ла Ліги. Відставання від Реала складає чотири пункти.
  • Осасуна так і залишилася на десятій позиції: 36 залікових балів.
  • У наступному турі команда Мічела Санчеса на виїзді зіграє проти Хетафе. Поєдинок заплановано на 16 березня. Початок гри о 19:30.
  • Осасуна в турі номер 29 вдома прийматиме мадридський Реал. Матч буде зіграно 16 березня. Початок гри о 17:15.
  • Віктор Циганков усього у поточному сезоні провів за Жирону 27 матчів: шість голів, чотири результативні передачі
  • Transfermarkt оцінює вінгера в 25 мільйонів євро.
  • Артем Довбик зіграв за каталонців у сезоні 2023/2024 29 поєдинків у всіх офіційних турнірах: 14 голів, сім результативних передач.
  • Transfermarkt оцінює нападника в 28 мільйонів євро.