«Цього ніколи не станеться»: відомий англійський тренер зробив гучну заяву про легіонера збірної України з АПЛ

Переглядів 846
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
Відомий англійський тренер Алан Пардью поділився думкою про виступ українського вінгера лондонського Челсі Михайла Мудрика у фіналі Кубка ліги проти Ліверпуля.

У неділю, 25 лютого, Челсі програв Ліверпулю (0:1) в овертаймі фінального поєдинку за Кубок ліги.

Український вінгер синіх Михайло Мудрик з'явився на полі на 90-й хвилині та відзначився тим, що саме з-під нього капітан мерсисайдців Вірджил ван Дейк забив вирішальний гол, перегравши його на кутовому.

Відео голу ван Дейка у фіналі Кубка ліги

Відомий англійський тренер Алан Пардью критично висловився стосовно гри 23-річного українця у поєдинку з Ліверпулем – дісталося не лише Михайлові.

«Ударна сила Челсі сьогодні була слабкою. Ніколас Джексон був поганий. Заміни, на які вони витратили багато грошей, були дуже поганими: Ноні Мадуке, Михайло Мудрик, Крістофер Нкунку, вони всі були дуже поганими, коли вийшли на поле».

Також Пардью висловився щодо того, коли вболівальники лондонців зможуть побачити реальний вплив Мудрика на гру Челсі.

«Всі фанати Челсі продовжують чекати, але, здається, що цього ніколи не станеться», – наводить слова Пардью X-акаунт Chels HQ з посиланням на talkSPORT.

Зазначимо, що Михайло зробив лише 11 дотиків, чотири рази втратив володіння м’ячем і не завдав жодного удару за 30 хвилин ігрового часу.

• Мудрик у нинішньому сезоні провів вже 26 зустрічей, забив чотири голи й віддав дві результативні передачі.
  • За національну збірну України Михайло зіграв 16 матчів: один гол, два асисти.
  • У турнірній таблиці АПЛ Челсі йде на 11 місці, маючи 35 очок за 25 зіграних турів.
  • Наступну гру команда українця проведе 28 лютого в чемпіонаті проти Лідса. Початок матчу о 21:30 за Києвом.