«Ця тема буде однією з головних»: Шевченко запросив президента УЄФА в Україну – деталі вимоги до Чеферіна

Переглядів 139
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
0 голосів
«Ця тема буде однією з головних»: Шевченко запросив президента УЄФА в Україну – деталі вимоги до Чеферіна
Александер Чеферін. Фото: Getty Images
Спортивний журналіст Михайло Співаковський розповів подробиці відносин УЄФА та Росії і повідомив про запрошення до Києва, яке президент організації Александер Чеферін отримав від Андрія Шевченка.

Популярний журналіст Михайло Співаковський повідомив шокуючі деталі фінансових відносин УЄФА та Росії, яка вже майже два роки веде повномасштабну війну проти України.

«УЄФА досі відправляє платежі солідарності РФ. Наскільки я зрозумів, ця історія була піднята ще на одній із зустрічей президентів клубів УПЛ восени і тоді вони навіть написали листа минулого президента УАФ (Андрія Павелка), щоб він звернувся в УЄФА і підняв цю тему.

І щоб ці платежі солідарності віддавали Україні. Але Павелко не мав фізичної можливості ні прочитати, ні відповисти на це».

Інсайдер розповів, що новий президент УАФ Андрій Шевченко особисто спробує вирішити дану проблему з очільником УЄФА Александером Чеферіном.

«Зараз цей документ має знайти у сейфах Будинку футболу Шевченко. І він сказав, що спробує поговорити з Чеферіном на цю тему. Більш того, Чеферін запрошений у Київ і очікують коли він приїде і ця тема буде однією з головних», – сказав Співаковський в ефірі YouTube-каналу «ТаТоТаке».

X