Довбик і Циганков не побачать «золотий дубль»: Жирона сенсаційно вилетіла з Кубка Іспанії від аутсайдера

Переглядів 2849
Артем Довбик, фото: Getty Images
Жирона на виїзді провела матч чвертьфіналу Кубка Іспанії проти Мальорки. Команда Віктора Циганкова і Артема Довбика у насиченому поєдинку вилетіла з турніру.

У середу, 24 січня, Жирона в гостях зіграла матч 1/4 фіналу Кубка Іспанії проти Мальорки. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 3:2.

Віктор Циганков вийшов у стартовому складі та провів на полі 60 хвилин, а Артем Довбик з'явився на заміну одразу після перерви.

Матч для каталонців почався жахливо і вже до 35-ї хвилини вони програвали із рахунком 0:3.

Спочатку Кайл Ларін «розстріляв» голкіпера Жирони, після цього Абдон Пратс красивим ударом подвоїв перевагу Мальорки, а потім він реалізував пенальті.

В середині другого тайму у гостей з'явилася надія на порятунок – захисник господарів Антоніо Раільо спочатку сфолив в своєму штрафному майданчику, а потім за розмови отримав другий гірчичник та у підсумку червону картку.

Крістіан Стуані впевнено реалізував пенальті та відіграв один гол.

На 85-й хвилині Довбик мав нагоду забити та зробити рахунок 2:3, однак не потрапив м'ячем у майже порожні ворота.

А вже на останніх хвилинах Савіо максимально скоротив перевагу Мальорки з асисту Довбика.

Відео асисту Довбика дивіться в нашому телеграм-каналі

Кубок Іспанії. 1/4 фіналу.

Мальорка – Жирона – 3:2

Голи: Ларін (21'), Пратс (28', пенальті – 35') – Стуані (пенальті – 68'), Савіо (90+6')

Вилучення: Раільо (67')

• У Ла Лізі Мальорка посідає 15 місце, набравши у 21 турі 20 залікових пунктів.
  • Жирона йде першою, маючи 52 бали і випереджаючи Реал Мадрид на одне очко, зігравши при цьому на один матч більше.
  • Довбик прийняв участь вже у 23 поєдинках сезону: 14 голів і сім асистів.
  • Циганков вийшов на поле у 20 зустрічах, забив чотири м'ячі і віддав три результативні передачі.