Довбик не приніс перемогу Жироні, але допоміг збільшити відрив від Реала: яка оцінка українця за гру з Бетісом

Переглядів 4516
4 голоси
Артем Довбик. Фото: Жирона
У матчі 18-го туру іспанського чемпіонату Бетіс приймав каталонську Жирону, за яку виступають Артем Довбик та Віктор Циганков. Поєдинок закінчився в нічию 1:1. український нападник відзначився голом з пенальті.

Артем Довбик з'явився у стартовому складі Жирони на матч проти Бетіса, а Віктор Циганков знову залишився поза заявкою, адже має пошкодження.

В першому таймі команди обмінювалися небезпечними моментами. Спочатку Савіо, після навісної передачі, підхопив м'яч у штрафному майданчику та швидко завдав удару в нижній лівий кут воріт. Із цим ударом впорався Руй Сілва.

Потім Бетіс декілька разів був близький, щоб забити м'яч, але саме господарі помилилися першими. В кінцівці першого тайму команда Мічела заробила пенальті. Вирок впевнено реалізував Артем Довбик.

▶️Відео голу Артема Довбика у ворота Бетіса дивіться за ПОСИЛАННЯМ

На перерву команди пішли за переваги команди Мічела.

Довбик мав момент на початку другого тайму. Він підхопив ювелірний пас у штрафному майданчику та спрямував м'яч далеко вбік від правої стійки.

Українець відіграв трохи більше години і був замінений на капітана жиронців Стуані. За 63 хвилини на полі українець отримав оцінку 7.1 від аналітичного порталу SofaScore та заробив жовту картку в першому таймі. Цей бал увійшов до трійки найкращих у команді Мічела.

Однак Жирона пропустила на 89-й хвилині. Песселья опинився в потрібному місці в потрібний час і зіграв на добиванні, відправивши м'яч у ліву дев'ятку

Більше команди не забивали і Жирона здобула лише одне очко.

Ла Ліга, 18-й тур

Бетіс — Жирона — 1:1

Голи: Песселья, 88 - Довбик, 39 (пен)

• Артем Довбик зіграв за Жирону в сезоні 2023/2024 років 18 поєдинків: 11 голів, шість результативних передач.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 15 мільйонів євро.
  • Віктор Циганков в поточному сезоні провів за Жирону 15 матчів в усіх офіційних турнірах: три голи, три результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 22 мільйони євро.
  • Жирона має в активі 45 очок і посідає першу сходинку в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги. Відрив від мадридського Реала складає три бали.