Довбик став найкращим гравцем матчу проти Осасуни: відомі оцінки українських героїв Жирони

Переглядів 10092
Довбик, Циганков та партнери радіють перемозі Жирони. Фото: Google
В поєдинку 12-го туру іспанської Ла Ліги Жирона на виїзді переграла Осасуну (4:2). У вогні був дует каталонської команди Довбик – Циганков. Обидва українці відзначилися голами.

Жирона продовжила свою переможну серію в іспанській Ла Лізі до чотирьох поєдинків поспіль. В 12-му турі команда Мічела Санчеса на виїзді подужала Осасуну (4:2).

Головним героєм матчу в Памплоні став український нападник гостей Артем Довбик. Наш співвітчизник вийшов у стартовому складі та за 85 хвилин ігрового часу, які він мав, забив гол та віддав  дві результативні передачі.

WhoScored оцінив виступ Артема в 8.6 бала – це найвища оцінка серед всіх гравців, що приймали участь у матчі.

Віктор Циганков розпочав матч на лаві для запасних і з'явився на полі на 70-й хвилині, але і 20 з невеликим хвилин колишньому динамівцю вистачило, щоб забити гол (асистував Довбик).

За гру проти Осасуни Циганков отримав оцінку 7.2 – це п'ятий найвищий бал серед двох команд.

▶️Відео результативних дій Віктора Циганкова та Артема Довбика дивіться за ПОСИЛАННЯМ

• Після перемоги над Осасуною Жирона має в активі 31 очко та займає першу позицію в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги.
  • В наступному турі Довбик, Циганков та компанія на виїзді зіграють проти Райо Вальєкано. Поєдинок заплановано на 11 листопада. Початок гри о 15:00.