Дженоа з Малиновським у складі перемогла в матчі Серії А: відома оцінка українського хавбека

Переглядів 10136
Руслан Малиновський з партнерами святкують перемогу.
У поєдинку 21-го туру італійської Серії А Дженоа на характері здобула виїздну перемогу над Салернітаною та піднялась на одну сходинку догори. Український хавбек «грифонів» Руслан Малиновський відіграв увесь матч, але результативними діями не відзначився.

Дженоа продовжила свою безпрограшну серію на внутрішній арені до шести матчів! Після трьох поспіль нічиїх підопічні Альберто Джилардіно нарешті перемогли.

Хоча поєдинок проти абсолютного аутсайдера Серії А Салернітани почався гірше не вигадаєш – вже на другій хвилині Агустін Мартегані засмутив Хосепа Мартінеса.

Але, ще до перерви Матео Ретегі поновив статус-кво, а після відпочинку Альберт Гудмундссон, реалізувавши пенальті, як-то кажуть закамбечив.

Українець Руслан Малиновський гру проти «морських коників» розпочав зі старту і дістав за її підсумками від Sofascore оцінку 6.3 бала. Це – найгірша оцінка з-поміж всіх гравців Дженоа, які розпочали гру від початку (6.83 – середня оцінка)!

Найкращі бали мають захисник Бані та опорник Бадель  – по 7.3

Італія. Серія А, 21-й тур

Салернітана – Дженоа 1:2 (1:1)

Голи: Мартегані, 2 – Ретегі, 13, Гудмундссон, 57, пен.

• Після 21-го туру Дженоа має в активі 25 очок та посідає 11-ту сходинку в турнірній таблиці італійської Серії А. Салернітана перша з кінця – 20 рядок, 12 залікових балів.
  • У наступному турі Малиновський та компанія вдома прийматимуть Лечче. Поєдинок буде зіграно 28 січня. Початок гри о 13:30 за київським часом.
  • Руслан Малиновський в поточному сезоні провів 18 поєдинків в усіх офіційних турнірах: два голи, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 30-річного українського атакувального півзахисника в десять мільйонів євро.