Ексфорвард Динамо і збірної України став агентом? Відомий гравець зробив відверту заяву

Переглядів 5796
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
Ексфорвард Динамо і збірної України став агентом? Відомий гравець зробив відверту заяву
Роман Зозуля. Фото: ФК Альбасете
Колишній нападник київського Динамо та національної збірної України Роман Зозуля прокоментував новину про те, що він нібито зайнявся агентською діяльністю.

Нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація про те, що ексфорвард Динамо та збірної України Роман Зозуля став працювати агентом.

Сам колишній нападник в ексклюзивному інтерв'ю сайту sport-express.ua розповів, що дійсно допомагає український футболістам знайти команди в Іспанії.

«Я дійсно допомагаю українським хлопцям, які мають намір працевлаштуватися в Іспанії. В мене чимало зв’язків у Європі, зокрема, найбільше, в Іспанії. Шкода не користуватися ними, зв’язками, якщо є можливість допомогти співвітчизникам».

Водночас Зозуля наголосив на тому, що не є агентом та не має відповідної ліцензії. Допомогу ексфорвард здійснює на волонтерських засадах.

«Але я не працюю агентом. Навіть і не особливо хочу працювати агентом. Такого я ніколи і не говорив навіть. Крім того, наразі в мене немає й агентської ліцензії. І, знову ж таки, на даний час я її й отримувати не хочу. В мене трішки інші амбіції».

Також Роман прокоментував інформацію про те, що він тісно співпрацює з колишнім агентом Артема Мілевського Олександром Панковим.

«Я не є співробітником ніякого агентства, якщо мова про це. Однак я майже з усіма агентами з України спілкуюся. Панков не виключення. З Санею я спілкуюся, так. Маю діалог і з Вадимом Шаблієм також.

Усі ці агентські війни за гравців, сварки – то без мене. Я ні з ким не сварився. У кого є хороші гравці, і вони звертаються до мене по допомогу, консультацію, я завжди радо допомагаю».

  • Зозуля є вихованцем київського Динамо, за яке протягом 2006-2011 років провів 51 матч: шість голів, дев'ять асистів.
  • Також 34-річний ексфорвард виступав за такі клуби, як Дніпро, Реал Бетіс, Альбасете, Фуенлабрада, Райо Махадаонда. 
  • За національну збірну України (2010-2016) Роман провів 33 матчі: чотири голи, шість асистів.