Гол Довбика не врятував Жирону від фіаско у грі з Атлетіко: каталонці втратили шанс обійти Барселону у Ла Лізі

Переглядів 1266
Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
У матчі 31-го туру іспанської Ла Ліги Атлетіко Мадрид приймав Жирону, за яку виступають Артем Довбик та Віктор Циганков. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 3:1.

Сьогодні, 13 квітня, Атлетіко зустрічався із Жироною. Нападник Артем Довбик з'явився у стартовому складі команди Мічела, а Віктор Циганков пропускав цей матч через травму.

Вже на четвертій хвилині гості повели у рахунку. Коуту переграв голкіпера та віддав пас-цукерочку партнерові по команді. Довбик забивав практично в порожні ворота.

▶️Переглянути гол Артема Довбика у ворота Атлетіко можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Однак господарі зрівняли рахунок завдяки пенальті. Грізманн спрямував м'яч у правий нижній кут воріт повз руку, яку виставив голкіпер жиронців.

А в компенсований час до першого тайму команда Сімеоне забила другий гол та вийшла вперед. Мората виконав довгу навісну передачу прямо на голову партнеру по команді і Корреа з близької відстані безпомилково відправив м'яч у ворота.

Друга половина гри вдало розпочалася для мадридців, які збільшили свою перевагу. Грізманн опинився на м'ячі перед воротами та не міг схибити з такої позиції. Він відправив м'яч в сітку рикошетом від поперечини.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Атлетіко. Артем Довбик провів на полі 83 хвилини та очолив бомбардирські перегони, маючи на своєму рахунку 17 голів.

Ла Ліга. 31 тур, 13 квітня.

Атлетіко – Жирона – 3:1

Голи: Грізманн, пен 34, 50, Корреа, 45+6  – Довбик, 4.

• Наразі Жирона посідає третє місце в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 65 набраних очок за 31 тур.
  • Циганков провів уже 28 матчів у всіх турнірах, забив шість голів та віддав чотири асисти.
  • Довбик має 17 голів та сім результативних передач у 32-х поєдинках в усіх змаганнях.
  • У суботу, 20 квітня, Жирона вдома зустрінеться з Кадісом.