Іспанська преса підсумувала феєрію Довбика і Циганкова з Севільєю: якими словами описали чотири голи українців

Переглядів 29237
11 голосів
Віктор Циганков та Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
Жирона розгромила Севілью, а Артем Довбик разом з Віктором Циганковим забили чотири голи. Іспанські ЗМІ прокоментували виступ українських футболістів.

У неділю, 21 січня, Жирона вдома впевнено обіграла Севілью із рахунком 5:1 у матчі 21-го туру чемпіонату Іспанії.

Артем Довбик та вінгер Віктор Циганков вийшли у стартовому складі та відзначились хет-тріком і голом відповідно, зігравши 66 та 73 хвилини.

Відео голів українців дивіться в нашому телеграм-каналі

Місцева преса оцінила неймовірний виступ зірок збірної України.

L'Esportiu de Catalunya

Циганков – діамант:

«Хоча головна небезпека Жирони виходила з лівого флангу Савіо, гра українця також була дуже хорошою. Він дуже добре ладнав з Яном Коуто і знайшов приз за хорошу гру, зробивши рахунок 4:1».

Довбик – Пічічі:

«Українець видав неймовірний концерт ефективності. Всього за шість хвилин з 13-ї по 19-ту він забив три голи, які довели лік його м'ячів до 14 в сезоні, що більше, ніж у Таті Кастельяноса (ексфорвард Жирони).

У нього немає даху, ніхто не наважується його зупинити».

Mundo Deportivo

Циганков – конструктор:

«Український вінгер завжди швидко підключався до атаки та створював небезпечні моменти. Був життєво важливий у відборі м'ячів. Він забив четвертий гол Жирони на 56-й хвилині з вбивчої передачі Савіо, яку завершив досконало».

Довбик – зірковий:

«Він зробив швидкий хет-трик і вивів Жирону на шлях до перемоги. Артем відповів всього за дві хвилини на перший гол Ісаака Ромеро, зрівнявши рахунок після чудової передачі від Савіо.

Він забив ще раз на 15-й хвилині і ще раз на 19-й з неймовірним контролем і ударом точно під праву стійку. Перед матчем він отримав нагороду «Гравець місяця EA Sports LaLiga» за грудень».

Sport

Циганков – опортуніст:

«Далекий від чудових виступів, які він показав у попередніх матчах, українець дуже уважно проштовхнув м'яч після асисту Савіо та забив четвертий гол для господарів поля».

Довбик – магічний:

«Він чітко розуміє, що повинен зробити свій внесок і блискуче виконав свою роль. Нападник оформив свій перший хет-трик за Жирону. Він найкращий бомбардир Ла Ліги з 14 голами (разом з Джудом Беллінгемом)».

AS

Циганков:

«Гол Циганкова, як і м'яч Стуані, став вишенькою на торті цього розгрому».

Довбик:

«Севілья впоралася у перші 10 хвилин і відкрила рахунок, а потім її збила вантажівка, за кермом якої був Довбик. Коли Савіо почав «танцювати», а Довбик забивати, все змінилося».

• Цей хет-трік став для Довбика першим у складі Жирони, а також другим за швидкістю в цьому сезоні Ла Ліги – шість хвилин і 33 секунди між першим і третім голами. Менше часу знадобилося лише нападнику Альмерії Луїсу Суаресу в матчі з Гранадою (3:3) – п'ять хвилин і 25 секунд.
  • Після цієї перемоги Жирона йде першою у Ла Лізі, маючи 52 бали після 21 туру і випереджаючи другий Реал на одне очко, проте у мадридців є матч в запасі.
  • Довбик в цьому сезоні зіграв вже 22 поєдинки в усіх турнірах за каталонців, забив 14 голів та віддав шість асистів.
  • Його контракт розрахований до 30 червня 2028 року.
  • Циганков у 19 зустрічах має чотири забитів м'ячі та три гольові передачі. Угода Віктора діє до літа 2027-го.
  • Вже 24 січня Жирона на виїзді зіграє із Мальоркою в 1/4 фіналу Кубку Іспанії.