Італія та Іспанія зіграли у півфіналі Євро-2024 U-19: визначився потенційний суперник збірної України

Переглядів 8022
Італія U-19 - Іспанія U-19. Фото:
Сьогодні відбувся перший півфінал Євро-2024 між збірними Іспанії та Італії до 19 років. Поєдинок між цими командами закінчився перемогою «Фурії Роха» із рахунком 1:0.

У четвер, 25 липня, пройшов півфінал Євро-2024 між збірними Іспанії та Італії до 19 років. Нагадаємо, що також сьогодні зіграють українці з французами і в цьому матчі визначиться другий фіналіст.

У першому таймі команди діяли обережно і не радували вболівальників небезпечними моментами. За 45 хвилин гри був створений лише один небезпечний епізод.

Сімоне Пафунді пробив по воротах, виконуючи штрафний. М'яч пролетів в лічених сантиметрах від лівої стійки та італійці не змогли повести в рахунку.

У другій половині гри команди не почали діяти по-іншому. Збірні Італії та Іспанії продовжували намагатися створювати небезпеку, однак до ударів діло рідко доходило. Основний час закінчився внічию 0:0, тому гра перейшла в стадію екстратаймів.

Вже аж на 100-й хвилині гри іспанці створили перший свій момент і реалізували його. Фортуні отримав у штрафному майданчику вдало виконану передачу врозріз між захисниками та забив в один дотик.