Камбек, вилучення і додатковий час: Валенсія з Яремчуком з надривом пройшла аутсайдера у Кубку Іспанії

Переглядів 1612
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Роман Яремчук з одноклубниками. Фото: Las Provincias
У матчі 1/16 Кубка Іспанії Картахена приймала Валенсію. Команда українського нападника Романа Яремчука змогла пройти до наступного раунду змагань.

У неділю, 7 січня, Картахена на домашньому стадіоні приймала Валенсію в матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії.

Несподівано рахунок в матчі відкрили господарі поля, що представляють Сегунду (другий за рангом дивізіон). Нападник Альфредо Ортуньйо відзначився з передачі півзахисника Даміана Мусто вже на четвертій хвилині гри.

У компенсований до першого тайму арбітром час захисник Картахени Іван Калеро залишив власну команду у меншості, отримавши пряму червону картку за свій фол.

Відквитати гол гравцям Валенсії, які перебували в більшості, вдалося аж на 73-й хвилині гри. Лівий захисник Хосе Гая виконав скинув м'яч на форварда Серхі Канос, який завдав потужного та влучного удару з-за меж штрафного майданчику.

Команди не змогли виявити сильнішого за 90+ хвилин матчу, а тому гра перейшла в овертайм.

Героєм поєдинку для Валенсії став той-таки Гая, який на 106-й хвилині гри відправив м'яч у ворота після асисту від Дженка Озкачара.

Український нападник гостей Роман Яремчук розпочав матч на лавці для запасних та з'явився на полі по перерві. За свою гру форвард отримав оцінку в 6.9 бала від статистичного порталу Sofascore.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Хорхе Васкеса зафіксував непросту перемогу команди Яремчука в кубковому протистоянні.

Кубок Іспанії. 1/16 фіналу

Картахена – Валенсія 1:2 п.д.ч. (1:0, 0:1)

Голи: Ортуньйо, 4 – Канос, 73, Гая, 106

• Яремчук в нинішньому сезоні зіграв за Валенсію 16 матчів в усіх офіційних турнірах, забивши два голи.
  • Валенсія має в активі 26 очок після 19 турів та посідає дев'яту сходинку в турнірній таблиці Ла Ліги.
  • У наступному матчі 14 січня команда українця в рамках іспанського чемпіонату зіграє з Кадісом. Початок гри о 10 17:15 за київським часом.