Кухаревич продовжує штампувати голи у Шотландії: українець відзначився вдруге поспіль

Переглядів 866
Микола Кухаревич. Фото: ФК Хіберніан
Нападник молодіжної збірної України Микола Кухаревич допоміг Хіберніану розгромити Сент-Міррен у домашньому поєдинку 13-го туру чемпіонату Шотландії.

Кухаревич вже на шостій хвилині розписався у воротах Сент-Міррена, але перше взяття воріт українця було скасоване рішенням VAR. По перерві Микола забив вже за правилами та допоміг команді подвоїти перевагу в рахунку на 63-й хвилині.

Поєдинок на «Істер Роуд» завершився перемогою Хіберніана з рахунком 3:0. Окрім Кухаревича голами також відзначилися Мартін Бойл на 29-й та Юен Хендерсон на 67-й хвилинах, встановивши підсумковий рахунок у зустрічі.

У цьому сезоні Микола Кухаревич зіграв 13 матчів, в яких відзначився двома голами та одним асистом.

Додамо, що права на українського форварда належать французькому Труа, а за Хіберніан він грає на правах оренди. Раніше він грав також за бельгійський Левен. Transfermarkt оцінює Кухаревича в 400 тисяч євро.

Зазначимо, що наразі Хіберніан з 20 очками в активі іде на третьому місці в чемпіонаті Шотландії.