Легенда Реалу виніс однозначний вердикт Луніну: відомий експерт поставив крапку у вчинку українського воротаря

Переглядів 14385
Андрій Лунін. Фото: Getty Images
Колишній півзахисник Реалу Хосе Марія Гутьєррес прокоментував епізод за участю Андрія Луніна у матчі проти Мальорки. Легенда мадридців встав на захист українця.

У суботу, 13 квітня, Реал на чужому полі здобув перемогу над Мальоркою з рахунком 1:0 у поєдинку 31-го туру Ла Ліги.

Андрій Лунін вийшов у стартовому складі мадридців та провів на полі усі 90 хвилин.

У першому таймі український воротар неправильно оцінив ситуацію та помилився при виході з воріт під час навісу в свій штрафний майданчик, однак завдяки Ферлану Менді, який його підстрахував, Лунін забрав м'яч в руки.

Легендарний ексхавбек Реалу Хосе Марія Гутьєррес, більш відомий як Гуті, висловився стосовно даного епізоду.

«Я віддаю перевагу воротарю, який виходить, а не тому, хто залишається між стійками», – приводить слова іспанця видання Defensa Central з посиланням на DAZN.

• Завдяки цій перемозі Реал продовжує впевнено посідає перше місце в турнірній таблиці Прімери, маючи 78 очок, що на вісім більше, ніж у другої Барселони.
  • Лунін в нинішньому сезоні взяв участь у 26 матчах в усіх змаганнях: 22 пропущених голи та 12 ігор «на нуль».
  • Контракт українського голкіпера з клубом розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Вже у середу, 17 квітня, команда Карло Анчелотті в гостях проведе матч-відповідь проти Манчестер Сіті в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.
  • Перша гра закінчилася внічию із рахунком 3:3. Тріумфатор цієї пари зустрінеться з Баварією або Арсеналом.
  • Гуті виступав у складі Реалу з 1996-го по 2010 рр.: 542 матчі, 77 голів та 94 результативні передачі.
  • З мадридцями він виграв три Ліги чемпіонів, п'ять Ла Ліг, Суперкубок УЄФА, три Клубні чемпіонати світу та чотири Суперкубки Іспанії.