Лунін ледь не довів Анчелотті до серцевого нападу: тренер Реалу відреагував, сказавши українцю все в обличчя

Переглядів 46776
20 голосів
Карло Анчелотті та Андрій Лунін. Фото: Getty Images
Головний тренер Реалу Карло Анчелотті висловився стосовно захисного аспекту гри своєї команди та особисто звернувся до Андрія Луніна після його помилки в матчі з Мальоркою.

У суботу, 13 квітня, Реал в гостях заробив три очки у матчі з Мальоркою, обігравши її з рахунком 1:0 у поєдинку 31-го туру Ла Ліги.

Андрій Лунін вийшов у стартовому складі мадридців та провів на полі усі 90 хвилин.

На останній хвилині гри український воротар мало не подарував гол супернику, коли програв м'яч у боротьбі з Ведатом Мурікі, який не влучив у порожні ворота. Сам Лунін вважає, що на ньому порушували правила.

Головний тренер мадридської команди Карло Анчелотті після цієї зустрічі прокоментував те, як його підопічні грають в захисті на фоні цієї помилки.

«Зазвичай буває так, що коли ти не забиваєш, тебе карають. На щастя, ми дуже добре захищалися. Ми майже не допускали моментів. Ми повинні уникати таких непотрібних втрат, тому що нам важко повертати м'яч назад, як і всім командам», – сказав італієць на прес-конференції.

Портал Planeta Real Madrid також повідомляє, що спеціаліст звернувся особисто і до самого Луніна вже у роздягальні.

«Я ледь не отримав інфаркт під час останнього моменту», – приводяться слова Анчелотті до українця.

• Наразі Реал продовжує впевнено йти на першій сходинці в турнірній таблиці Ла Ліги, набравши вже 78 очок.
  • Лунін в цьому сезоні зіграв у 26 матчах в усіх турнірах: 22 пропущених голи та 12 зустрічей «на нуль».
  • Контракт українського воротаря з мадридський клубом розрахований до 30 червня 2025 року.
  • У середу, 17 квітня, команда Анчелотті на виїзді зіграє матч-відповідь проти Манчестер Сіті в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.
  • Перший поєдинок закінчився внічию із рахунком 3:3. Переможець цієї пари зустрінеться з Баварією або Арсеналом.