Лунін показав Кепі, чому він на лавці: відео шаленого сейву українця у дербі Райо Вальєкано – Реал

Переглядів 9837
5 голосів
Андрій Лунін. Фото: ФК Реал Мадрид
Реал Мадрид з Андрієм Луніним у старті втратив очки в гостях у Райо Вальєкано. Фан-акаунт Ла Ліги показав спасіння українського голкіпера, яке він зробив у першому таймі.

У неділю, 18 лютого, Реал зіграв внічию проти Райо Вальєкано з рахунком 1:1 у мадридському дербі в рамках 25-го туру Ла Ліги.

Український голкіпер Андрій Лунін вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин, а у першому таймі запам'ятався ефектним сейвом.

LaLiga Extra на своїй сторінці у соцмережі Х окремо відзначила момент з ударом Альваро Гарсії у ближній кут воріт Луніна, який Андрій зумів відбити навіть попри близьку дистанцію від нападника.

А єдиний гол українець пропустив також у першій половині гри після пенальті у виконанні Рауля Де Томаса.

Відео голу Де Томаса дивіться в нашому телеграм-каналі

• Лунін в нинішньому сезоні провів вже 18 поєдинків, пропустив 14 голів та має вісім «сухих» ігор.
  • Контракт українця з іспанським грандом розрахований до 30 червня 2025 року, однак клуб хоче його продовжити.
  • Його конкурент Кепа Аррісабалага у серпні був орендований з Челсі і за 18 зустрічей цієї кампанії пропустив вже 18 голів та відстояв сім «сухих» матчів.
  • Влітку 2023-го основний воротар команди Тібо Куртуа порвав передню хрестоподібну зв'язку лівого коліна та пошкодив обидва меніски, через що досі не зіграв в цьому сезоні.
  • У чемпіонаті підопічні Карло Анчелотті йдуть на першій сходинці, набравши 62 бали за 25 турів.
  • Вже 25 лютого Реал на своєму полі зустрінеться з Севільєю.