Лунін помилився і зробив грандіозний сейв у матчі Мальорка – Реал? Іспанські ЗМІ дали всі відповіді на питання

Переглядів 1566
Андрій Лунін. Фото: Getty Images
Реал Мадрид з Андрієм Луніним в старті обіграв Мальорку в матчі Ла Ліги. Іспанська преса прокоментувала виступ українського голкіпера, який допустив майже фатальну помилку.

У суботу, 13 квітня, Реал на виїзді обіграв Мальорку з рахунком 1:0 у поєдинку 31-го туру чемпіонату Іспанії.

Андрій Лунін вийшов у стартовому складі мадридської команди та провів на полі усі 90 хвилин.

Український воротар зробив кілька сейвів, однак також допустив дві помилки при виході з власних воріт: у першому таймі та на останній хвилині зустрічі.

Іспанські ЗМІ прокоментували та оцінили виступ голкіпера збірної України в цьому матчі.

Defensa Central – 7/10

«День, коли йому потрібно було реабілітуватися після Ліги чемпіонів. Хороший сейв на 30-й хвилині після удару головою Раїльо. Монументальний сейв після удару Серхі Дардера з 30 метрів. Деякий переляк в останній момент з Мурікі».

Marca – 5/10

«Рятує та помиляється. Він відреагував бездоганно на два моменти Мальорки: хороший сейв після удару Раїльо, і ефектний сейв у моменті з Дардером. Проте у нього також було два «але».

Він помилився при виході за рахунку 0:0, і в останню секунду пропустив м'яч над головою Мурікі, що дивом не призвело до зрівняння рахунку».

AS

«У нього майже не було роботи. Раїльо пробивав головою після кутового, але українець добре зреагував. А в другому таймі він знову втрутився в гру, чудово відбивши постріл Дардера.

Він був наляканий останнім ударом Мурікі, хоча перед цим на ньому нібито сфолили».

Mundo Deportivo – рятівник

«Він запобіг голу Раїльо у першому ж підході Мальорки, а в другому таймі зробив чудовий сейв після удару Дардера».

• Реал Мадрид впевнено посідає перше місце в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 78 очок, що на вісім більше, ніж у другої Барселони.
  • Лунін в нинішньому сезоні прийняв участь у 26 матчах в усіх змаганнях: 22 пропущених голи та 12 ігор «на нуль».
  • Контракт українського воротаря з Мадридом розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Вже у середу, 17 квітня, Реал в гостях проведе матч-відповідь проти Манчестер Сіті в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.
  • Перша гра закінчилася внічию із рахунком 3:3. Тріумфатор цієї пари зустрінеться з Баварією або Арсеналом.