Малиновський ідеально завершив сезон у Дженоа: гол українця приніс перемогу над головною сенсацією Серії А

Переглядів 18404
11 голосів
Руслан Малиновський. Фото: Getty Images
Український півзахисник Дженоа Руслан Малиновський своїм голом допоміг генуезькій команді перемогти один з найсильніших італійських клубів цього сезону.

У п'ятницю, 24 травня, Дженоа приймала Болонью у заключному турі італійської Серії А 2023/24.

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський, який вийшов у стартовому складі команди, відзначився забитим м'ячем вже на 13-й хвилині поєдинку. Востаннє 31-річний хавбек забивав ще у лютому Аталанті (1:4).

Відео голу Малиновського в останньому матчі сезону 2023/24 Серії А

Подвоїв перевагу генуезького колективу над четвертою командою Серії А португальський нападник Вітінья, встановивши таким чином остаточний результат в поєдинку. Малиновський же покинув поле на 63-й хвилині поєдинку.

Серія А, 38-й тур

Дженоа – Болонья – 2:0 (1:0)

Голи: Малиновський, 13, Вітінья, 59

• Малиновський цього сезону взяв участь у 30 матчах за Дженоа у всіх клубних турнірах, забив чотири голи та оформив два асисти.
  • Генуезький посів 11 місце в турнірній таблиці Серії А, набравши 49 очок за усю кампанію 2023/24.