Мічел відреагував на гол Довбика і Циганкова Барселоні: відверта заява головного тренера Жирони про українців

Переглядів 47626
8 голосів
Віктор Циганков та Мічел Санчес. Фото: ФК Жирона
Головний тренер Жирони Мічел Санчес прокоментував перемогу своєї команди над Барселоною та висловився стосовно виступу Віктора Циганкова і Артема Довбика, які створили перший гол у матчі.

У неділю, 10 грудня, Жирона в гостях обіграла Барселону із рахунком 4:2 у матчі 16-го туру чемпіонату Іспанії. Перший гол на свій рахунок записав Артем Довбик, якому аситував Віктор Циганков.

Обидва українці вийшли у стартовому складі гостей і пішли з поля у другому таймі: Довбика на 73-й хвилині замінив Крістіан Стуані, а Циганкова на 78-й Крістіан Порту.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

Головний тренер Жирони Мічел Санчес прокоментував цю перемогу, яка стала першою в історії клубу в матчах проти Барселони.

«Гравці залишили на полі свою душу і змогли змусити Барсу бігти назад, це зовсім непросто. Я дуже радий за футболістів. Складність полягала у тому, щоб змусити Барселону бігти назад, грати в обороні.

Наявність особистості та менталітету означає, що ми можемо боротися за те, щоб бути на вершині. Я більше задоволений менталітетом гравців, ніж результатом. Будь-який фанат футболу вболівав за Жирону».

Окрім цього, спеціаліст висловився стосовно гри українських лідерів атаки своєї команди в цьому поєдинку.

«Я не бачив статистику, але я бачив домінуючу Барсу, і вони багато били по воротах, але Жирона була такої, як завжди, і мені це подобається. Минулого року ми не мали шансів на перемогу і програли 0:1.

На тактичному рівні Хаві хотів затиснути нас, але ми змогли подолати високий пресинг. Ми використовували простір, Довбик і Циганков провели сенсаційну гру в першому таймі», – приводить слова Мічела видання AS.

• Після цього матчу Жирона посідає першу сходинку в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 41 бал за 16 турів.
  • Циганков в цьому сезоні зіграв 14 разів у чеміонаті, забив три голи і віддав три асисти.
  • Довбик вийшов на поле у 15 матчах Ла Ліги, відзначившись вісьмома голами і зробивши чотири результативні передачі.
  • В наступному турі 18 грудня Жирона на своєму полі прийме Алавес.