Мудрик не влучив у порожні ворота в матчі з Ліверпулем: британська преса рознесла українця за змарнований момент

Переглядів 3553
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
У середу, 31 січня, лондонський Челсі на виїзді зустрічався з Ліверпулем в матчі 22-го туру англійської Прем'єр-ліги. Команда Маурісіо Почеттіно зазнала поразки з рахунком 1:4.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик не потрапив до стартового складу команди, однак вийшов на другий тайм, змінивши Ноні Мадуеке. На 51-й хвилині гри українець мав чудовий шанс відзначитися, але після передачі Мало Гюсто пробив вище порожніх воріт.

Англійська преса розкритикувала вінгера Челсі за цей поєдинок.

football.london – 5/10

«Втрачає великий шанс на 50-й хвилині, за мить після виходу на поле. Можливо, справа в лівій нозі, але він просто повинен грати краще».

Goal – 4/10

«Мав чудовий шанс, вийшовши з лави запасних у перерві, але пробив над поперечиною. Більше він нічого не зробив».

The Standard – 5/10

«Через кілька хвилин після виходу на поле Мудрик змарнував шанс на стадіоні, де він дебютував за Челсі».

The Independent – 4/10

«Мав найкращий шанс у Челсі в матчі, але пробив вище воріт. Ще один гравець, який через рік після приходу до клубу все ще виглядає відчайдушно слабким».

The 4th Official – 6/10

«Він додав темпу атаці Почеттіно».

Londonworld – 4/10

«Бажання та багато бігу».

The Sun – 3/10

«Мав фантастичну нагоду відігратися за Челсі всього через п'ять хвилин після виходу на поле, але його удар пролетів так далеко над поперечиною, що міг би приземлитися на «Гудісон Парк».

• Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 24 матчі в усіх офіційних турнірах: чотири голи, один асист.
  • Лондонська команда посідає десяте місце у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги, маючи 31 заліковий пункт.
  • 25 лютого на Челсі чекає ще одне протистояння з Ліверпулем. Тоді команда Мудрика зустрінеться з «мерсисайдцями» в рамках фіналу Кубка ліги. Початок матчу о 17:00 за Києвом.