Мудрик зіграв лише перший тайм та отримав жовту картку у матчі Челсі: Почеттіно пояснив заміну українця

Переглядів 931
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Головний тренер лондонського Челсі Маурісіо Почеттіно у спілкуванні з пресою пояснив, чому був змушений замінити вінгера «аристократів» Михайла Мудрика одразу після перерви.

Вчора, 23 січня, пройшов матч-відповідь півфіналу Кубка англійської ліги між Челсі та Мідлсбро, який завершився з розгромним рахунком 6:1 на користь команди «пенсіонерів».

Михайло Мудрик розпочав матч у стартовому складі Челсі, але був замінений в перерві поєдинку на Мадуеке.

Маурісіо Почеттіно заявив, що головною причиною заміни Мудрика стала жовта картка та епізод перед перервою, коли українець ризикував отримати друге попередження.

«Ні. Якщо ви подивіться гру, він отримав жовту картку. Він отримав жовту картку, а потім наприкінці першого тайму сталася надто ризикована дія з його боку, яка мало не торкнулася суперника і не призвела до отримання другого гірчичника. Ми не хотіли з ним ризикувати».

На думку наставника Челсі, випускати українця на другий тайм було ризиковано.

«Виводити його на поле було непотрібним ризиком. Саме тому ми змінили ситуацію», – сказав Почеттіно для Football London.

• У фіналі Челсі зіграє з переможцем пари Ліверпуль – Фулгем.
  • Для Мудрика з Мідлсбро був уже 22-й матч за лондонців у цьому сезоні. Він записав до свого активу чотири голи та дві результативні передачі.
  • У січні на Челсі також чекають поєдинок Кубку Англії проти Астон Вілли (26.01) та гра АПЛ проти Ліверпуля (31.01).