Мудрика навіть не випустили, ексзірка Шахтаря зіграв повний матч: Челсі здобув перемогу в АПЛ завдяки пенальті

Переглядів 2778
Вілліан та Мало Гюсто. Фото: Getty Images
У матчі 21-го туру чемпіонату Англії Челсі приймав Фулгем. Команда вінгера національної збірної України Михайла Мудрика святкувала перемогу (1:0).

У суботу, 13 січня, Челсі приймав на «Стемфорд Бридж» Фулгем в матчі 21-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Долю протистояння вирішив пенальті, який було призначено наприкінці першого тайму. На 45+2-й хвилині матчу Рахім Стерлінг увірвався у штрафний майданчик гостей, прибравши на замасі захисника Фулгема Ісса Діопа, який у підсумку зніс вінгера Челсі.

До 11-метрової позначки підійшов Коул Палмер, який розвів м'яч та Бернда Лено по різних кутах воріт. Для англійського півзахисника цей гол став дев'ятим у сезоні.

• Український вінгер Челсі Михайло Мудрик потрапив до заявки команди на гру, однак весь матч провів на лаві для запасних.
  • Бразильський вінгер Фулгема Вілліан, який раніше захищав кольори донецького Шахтаря (2007-2013), відіграв увесь матч.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Ентоні Тейлора зафіксував мінімальну перемогу команди Маурісіо Почеттіно.

Чемпіонат Англії. 21-й тур

Челсі – Фулгем – 1:0 (1:0)

Голи: Палмер, 45+4 (пенальті)

• Мудрик в цьому сезоні зіграв у 21 зустрічі в усіх змаганнях, забив чотири м'ячі та віддав результативну передачу.
  • Челсі має в активі 31 бал після 21-го туру та посідає восьму сходинку в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.
  • У наступному матчі 23 січня лондонці в рамках матчу-відповіді півфіналу Кубка ліги зіграють з Мідлсбро. Початок гри о 22:00 за київським часом.
  • Вілліан свого часу за Шахтар провів 221 матч, в яких забив 37 голів та віддав 63 результативні передачі.