«Не здивований‌‎»: колишній наставник хавбека Бордо відреагував на расистський скандал за участі гравця

Переглядів 66
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
«Не здивований‌‎»: колишній наставник хавбека Бордо відреагував на расистський скандал за участі гравця
Данило Ігнатенко. Фото: Google
Ексголовний тренер Маріуполя Олександр Бабич розповів, що почувши про расистський скандал, головним фігурантом якого є його колишній підопічний Ігнатенко, геть не здивувався, але не тому, що Данило расист.

Олександр Бабич спробував пояснити, чому Данило Ігнатенко міг якось не так назвати гравця Дюнкерка, через що у Франції вже спалахнув расистський скандал

«Не здивований, по-хорошому. Даня – не хуліган і не грубіян, але він хлопець із характером. Це, напевно, на даний момент еталон в моїх командах шостого номера – за його агресивність, енергійність і характер.

Не здивований, що він у запалі пристрасті та емоцій міг щось таке сказати. Там є органи КДК і безліч камер. Якщо таке було і доведуть, то зрозуміло, що буде штраф. Але не сильно здивувався, прочитавши цю новину», –  розповів Бабич в інтерв’ю «Українському футболу».

  • Данило Ігнатенко у поточному сезоні зіграв за Бордо 33 поєдинки: два голи, один автогол.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного українця в 1,5 млн євро. 
  • Олександр Бабич за час професійної тренерської кар'єри тренував одеські Чорноморець та Жемчужину, Маріуполь, Кривбас і болгарську Фратрію. Зараз український фахівець очолює Пірін з Болгарії.