Безус продовжує запалювати на Кіпрі: українець покуражився в переможному матчі Омонії

Переглядів 298
Роман Безус. Фото6 Google
Український півзахисник Омонії Роман Безус взяв участь у матчі п'ятого туру першості Кіпру проти Докси. Команда з Нікосії святкувала перемогу з рахунком 2:0.

32-річний Безус розпочав гру на лаві запасних, отримавши ігровий час наприкінці зустрічі за рахунку. Семи хвилин перебування на полі вистачило Роману, аби остаточно зняти питання про переможця матчу.

Безус на п'ятій компенсованій хвилині до другого тайму прийняв м'яч, пройшов двох опонентів і зблизька розстріляв голкіпера Докси. Дам'яна Шишковскі.

31-річний Безус перейшов до Омонії з бельгійського Гента у статусі вільного агента у літнє трансферне вікно. У складі кіпріотів Роман провів сім матчів, у яких забив два голи та віддав один асист. Нагадаємо, свій дебютний гол в складі Омонії українець забив бісіклетою в матчі з АЕКом (3:2)

Контракт Безуса з Омонією чинний до 31 травня 2024 року. Transfermarkt оцінює Романа у півтора мільйона євро.

Після п'яти турів Омонія посідає четверте місце у турнірній таблиці чемпіонату Кіпру, маючи у своєму активі дев'ять очок.

Пропонуємо ознайомитись з анонсом недільних матчів шостого туру УПЛ від «УФ».