Обіграли Баварію і зганьбилися з одним з аутсайдерів: ексгравець збірної України розгромно програв у Німеччині

Переглядів 763
Іван Ордець. Фото: Getty Images
Бохум після перемоги над Баварією поступився на виїзді Боруссії з Менхенгладбаха у матчі Бундселіги. Іван Ордець вийшов у стартовому складі гостей.

У суботу, 24 лютого, Бохум в гостях зіграв проти Боруссії Менхенгладбах у матчі 23-го туру Бундесліги. Поєдинок закінчився розгромною перемогою господарів із рахунком 5:2.

Український центральний захисник Іван Ордець вийшов у стартовому складі синьо-білих, та провів на полі усі 90 хвилин.

Вже у першому таймі Боруссія забила два м'ячі, не отримавши жодного у відповідь – відзначилися Натан Нгому та Юліан Вайгль з пенальті

У другій половині гри результативно виступили вже обидві команди, проте загальний баланс залишився на користь господарів.

За Гладбах забили Рокко Рітц, Жордан Пефок та Франк Онорат, в той час як у складі Бохума відзначилися Філіпп Хофманн і Кевен Шлоттербек.

Бундесліга. 23-й тур.

Боруссія Менхенгладбах – Бохум – 5:2

Голи: Нгому (28'), Вайгль (пенальті – 35'), Рітц (72'), Пефок (78'), Онорат (90+6') – Хофманн (75'), Шлоттербек (88')

• Зазначимо, що в минулому турі Бохум вдома обіграв Баварію (3:2), однак через цю поразку посідає 13 місце, маючи 25 очок.
  • Боруссія з 15-ї сходинки піднялася одразу на 11-ту, набравши теж 25 очок.
  • Ордець в нинішньому сезоні провів вже 16 поєдинків.
  • Контракт українського захисника з німецьким клубом розрахований до 30 червня 2024 року.
  • В наступному матчі другого березня Бохум на своєму полі зустрінеться з Лейпцигом.