Обійшовся чотирма словами: Довбик прокоментував перемогу Жирони зі своїм дублем

Переглядів 2502
Артем Довбик. Фото: Getty Images
Український форвард каталонської Жирони Артем Довбик прокоментував перемогу своєї команди над Бетісом у матчі Ла Ліги, в якому він оформив дубль.

У неділю, 31 березня, Жирона здолала Бетіс (3:2) у поєдинку 30-го туру Ла Ліги. Обидва українські легіонери каталонського клубу вийшли у стартовому складі команди.

Нападник Артем Довбик провів на полі увесь матч та відзначився дублем, а Віктор Циганков був замінений на 82-й хвилині.

🔥Відео першого і другого голів Довбика🔥

Сам 26-річний український форвард доволі лаконічно прокоментував перемогу Жирони та свою перервану безгольову серію, яка тривала вісім матчів.

«Прийми та йди далі ❤️», – йдеться у дописі Довбика в його Instagram-акаунті.

Варто зазначити, що після сьогоднішнього дубля Артем став найрезультативнішим футболістом Ла Ліги за системою гол+пас, обійшовши зіркового атакувального хавбека мадридського Реала Джуда Беллінгема.

• Довбик цього сезону забив 16 голів та оформив сім асистів у 31 матчі за Жирону в усіх турнірах.
  • Жирона перебуває на третій сходинці Ла Ліги, маючи 65 залікових пунктів.
  • У наступному турі чемпіонату 13 квітня каталонський клуб зустрінеться з мадридським Атлетіко. Початок гри о 15:00 за Києвом.