П’ять голів, дубль і вилучення: дербі Жирони з Циганковим проти Барселони завершилося розгромом

Переглядів 1019
Віктор Циганков. Фото: Getty Images
Український півзахисник Віктор Циганков зіграв за Жирону в каталонському дербі проти Барселони. Команда Мічела розгромно програла підопічним Гансі Фліка.

У неділю, 15 вересня, Жирона приймала Барселону в матчі п'ятого туру іспанської Ла Ліги.

• Півзахисник національної збірної України Віктор Циганков вийшов у старті господарів та провів на полі 69 хвилин, перш ніж був замінений на Донні ван де Бека.

Команда Гансі Фліка вже в першому таймі двічі відзначилася у воротах суперників по каталонському дербі. Дубль на власний рахунок записав зірковий талант Барселони Ламін Ямаль.

По перерві синьо-гранатові забили ще два рази. Цього разу забитими м'ячами відзначались Дані Ольмо та Педрі.

Жирона зуміла відіграти лише один м'яч, коли Порту асистував на Крістіана Стуані на 80-й хвилині поєдинку, який і встановив остаточний рахунок у грі.

Чемпіонат Іспанії, п'ятий тур

Жирона – Барселона – 1:4 (0:2)

Голи: Стуані, 80 – Ямаль, 30, 37, Ольмо, 47, Педрі, 64

Вилучення: Ферран Торрес, 86 (пряма червона картка)

• Таким чином Барселона взяла реванш за дві тогорічні поразки Жироні (2:4, 2:4) в матчах чемпіонату Іспанії.
  • Команда Фліка очолює турнірну таблицю Ла Ліги, набравши максимальну кількість очок після п'яти турів. Жирона водночас має сім залікових пунктів та посідає сьому сходинку чемпіонату.
  • 26-річний Циганков провів чотири матчі в цьому сезоні за команду Мічела та оформив 1+1 за системою гол плюс пас.