Президент Жирони натякнув на прощання з Циганковим і Довбиком? Відверті слова керівника клубу

Переглядів 10078
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
3 голоси
Президент Жирони натякнув на прощання з Циганковим і Довбиком? Відверті слова керівника клубу
Артем Довбик та Віктор Циганков. Фото: ФК Жирона
Президент каталонської Жирони Делфі Гелі відверто висловився стосовно ймовірних втрат лідерів нинішньої команди, серед яких, зокрема, є Артем Довбик та Віктор Циганков.

Українські легіонери Артем Довбик та Віктор Циганков є одними з ковалів успіху каталонської Жирони цього сезону.

Вже повідомлялося про інтерес до 26-річного форварда з боку мадридського Атлетіко та зацікавленість мюнхенської Баварії у послугах 26-річного атакувального півзахисника.

Президент Жирони Делфі Гелі цілком усвідомлює можливість втрати лідерів команди після завершення поточного сезону. Про це функціонер заявив під час участі у форумі талантів у сфері туризму, який проходив у місті Жирона. 

«Президент Жирони без жодних комплексів визнав, що його команді буде важко утримати великих гравців у наступне трансферне вікно. Він пояснив, що «клуби з більшим економічним потенціалом», ніж Жирона, будуть робити пропозиції, за які вони не зможуть запропонувати «навіть половину» суми».

Президент каталонського клубу зізнається, що не вважає втрату лідерів Жирони чимось трагічним.

«Гелі зазначив, що ця ситуація не є для нього «драмою». Ключ до того, щоб продовжувати змагатися, як це робила Жирона останнім часом, полягає в тому, щоб «не збвавляти обертів» протягом наступних кількох років.

Сам президент стверджує, що йому потрібні лише гравці, які дійсно хочуть бути в команді: «Гравець, який не хоче бути в команді, віднімає, а не додає».

Також голова Жирони переконаний, що після такого успішного сезону чимало гравців будуть навпаки раді приєднатися до такого клубу.

«Гелі також зауважив, що після чудового сезону буде багато гравців, які захочуть підписати контракт з Жироною після того, як побачать, як ведеться управління командою. Як приклад він наводить випадок Дейлі Блінда.

Він запевняє, що голландець «міг перейти в інші клуби з набагато вищими фінансовими умовами, але обрав спортивну пропозицію», як, ймовірно, багато гравців зроблять у майбутньому», – йдеться у матеріалі Sport.es.

Гелі також висловився про майбутній сезон. Делфі применшує очікування, які можуть виникнути в наступному сезоні після чудового виступу в цьому. Він стверджує, що це буде «дуже складний сезон через очікування».

  • Циганков у поточному сезоні провів за Жирону 25 матчів: шість голів, три результативні передачі.
  • Контракт Віктора з клубом чинний до червня 2027-го, а вартість оцінюється у 25 млн євро. 
  • Довбик зіграв за каталонців у цій кампанії 27 поєдинків: 14 голів, сім результативних передач.
  • Угода між Артемом та клубом чинна до червня 2028-го, а вартість оцінюється у 28 млн євро. 
  • Жирона наразі ж посідає другу сходинку, відстаючи від мадридського Реалу на шість очок.
X