Реал здолав Барселону: стала відома оцінка Луніна за переможне Класіко, у якому українець пропустив два м'ячі

Переглядів 11528
Лунін у матчі з Барселоною. Фото: Google
Мадридський Реал на Сантьяго Бернабеу виявився сильнішим за каталонську Барселону. Команда українського воротаря Андрія Луніна здобула перемогу з рахунком 3:2.

21 квітня в рамках 32 туру іспанської Прімери на «Сантьяго Бернабеу» зустрілися мадридський Реал та каталонська Барселона. У старті «галактікос» на цю зустріч вийшов український голкіпер Андрій Лунін.

Голом за Барсу на шостій хвилині відзначився Андреас Крістенсен. Данець забив головою після того, як на виході в чомусь помилився і Андрій Лунін. Уже на 18 хвилині мадридці відігралися – пенальті реалізував Вінісіус Жуніор.

Після цього Лунін реабілітувався за помилку, чудовим сейвом вибивши м’яч з лінії воріт після підступного удару у виконанні Ламіна Ямаля.

Цікаво, що Лунін мав шанс відзначитися асистом. Українець класно вибив м’яч на Вінісуса, який вибіг сам на сам з Марком-Андре тер Штегеном, пробив, але німецький воротар парирував удар.

А на 90+1 хвилині мадридці взагалі забили переможний м’яч. Голом після асисту Васкеса відзначився Джуд Беллінгем.

У підсумку Реал виграв зустріч з рахунком 3:2.

Від порталу статистики WhoScored Лунін отримав оцінку 6.4. У його візаві тер Штегена 6.6 балів. А ось найкращим гравцем зустрічі став Васкес, який заробив пенальті, зробив асист та відзначився голом.

• Реал після цієї перемоги майже гарантував собі чемпіонський трофей. У мадридців 81 очко, а у другої Барси 70 балів.
  • Третя Жирона Циганкова та Довбика має в своєму активі 68 очок.