Рекорд України у грі Реал Фарми, поєдинки Дружби та вінницької Ниви: результати матчів дня Другої ліги

Переглядів 1493
Микола Лиховидов. Фото: Реал-Фарма
Сьогодні, 24 березня, відбулися три матчі Другої ліги в рамках 20-го туру. Реал Фарма зустрічався із ЮКСА, Дружба із Мирівки приймала столичний Локомотив, а Скала 1911 протистояла вінницькій Ниві.

У неділю, 24 березня, відкрили ігровий день Другої ліги Реал Фарма та ЮКСА. Варто відзначити, що президент господарів Микола Лиховидов вийшов у стартовому складі своєї команди і таким чином, він оновив власноруч установлений історичний рекорд найстаршого футболіста чемпіонатів України серед професіоналів.

ЮКСА приїхала в гості до Реалу Фарма в якості фаворита на поєдинок, але команді не вдалося набрати три очки в цьому матчі. Гості хоч і повели в рахунку в другому таймі, але господарі зуміли забити у відповідь. Фінальний свисток зафіксував нічию з рахунком 1:1.

Друга ліга, 20-й тур

Реал Фарма - ЮКСА - 1:1

Голи: Марченко, 68 - Гоуларт, 47

У другому матчі Дружба із Мирівки приймала київський Локомотив. Господарі без проблем заволоділи ініціативою і забили три м'ячі. Однак гості не покинули поле без голу престижу в доданий до другого тайму час. Поєдинок закінчився впевненою перемогою Дружби із рахунком 3:1.

Дружба Мирівка - Локомотив - 3:1

Голи:  Сомов, 14, Юзефович, 79, Бандурін, 84 - Поліщук, 90+1

Завершали сьогоднішню програму Другої ліги Скала 1911 та вінницька Нива. Ці команди йдуть в середині турнірної таблиці та мають майже однакову кількість очок. Тому не дивно, що командам було складно забити гол. У підсумку рахунок 0:0 протримався до фінального свистка.

Скала 1911 - Нива В - 0:0