Шедевральний штрафний з Італїї: колишня зірка Динамо забив перший гол за чотири роки

Переглядів 8768
4 голоси
Мігель Велозу. Фото: Gabriele Masotti
Колишній півзахисник київського Динамо Мігель Велозу відзначився красивим голом зі штрафного удару за Пізу в поєдинку італійської Серії В проти Лекко (3:1).

У суботу, 20 січня, Лекко приймало Пізу в матчі 21-го туру італійської Серії В.

Рахунок у матчі на 30-й хвилині відкрив колишній півзахисник київського Динамо Мігель Велозу. 37-річний португальський хавбек Пізи виконав чудовий удар зі штрафного, поціливши у сітку воріт Ріккардо Мельграті.

Для Велозу цей гол став першим за останні чотири роки. До цього півзахисник востаннє відзначався забитим м'ячем 19 грудня 2020 року в матчі Серії А між Вероною та Фіорентиною (1:1).

Відео голу Велозу:

Крім Мігеля за Пізу також відзначилися Артуро Калабрезі та Ян Млакар. Лекко зуміло відповісти лише одним влучним пострілом з пенальті від Франко Лепоре.

Ця перемога дозволила команді ексдинамівця піднятися на 11 сходинку турнірної таблиці Серії В. Водночас Лекко знаходиться на 17 місці, перебуваючи в зоні плей-аут.

• Нагадаємо, що в складі Динамо Велозу грав у період з 2012 по 2016 роки: 126 поєдинків, 14 голів, 20 результативних передач.
  • Разом з киянами Мігель двічі ставав чемпіоном української Прем’єр-ліги та двічі здобував Кубок України.
  • Після Динамо португалець виступав за такі італійські клуби, як Дженоа та Верона. До Пізи приєднався влітку 2023 року на правах вільного агенту.
  • В активі Мігеля також 56 матчів і три голи за збірну Португалії.