Сидорчук вперше розгромно переміг у Бельгії: які оцінки отримав півзахисник Вестерло

Переглядів 11751
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
4 голоси
Сергій Сидорчук. Фото: ФК Вестерло
У матчі 20-го туру чемпіонату Бельгії Вестерло приймав РВДМ. Команда українського півзахисника Сергія Сидорчука здобула розгромну перемогу (3:0).

У вівторок, 26 грудня, Вестерло приймав РВДМ у матчі 20-го туру чемпіонату Бельгії.

Рахунок у грі на 14-й хвилині відкрив американський нападник Гріффін Йоу, який завдав точного удару з гострого кута.

Подвоїти перемогу Вестерло зуміло вже у другій половині гри. Атакувальний півзахисник Ніколас Мадсен при виконанні пенальті розвів воротаря РВДМ Тео Дефурни та м'яч по різних кутах.

Через шість хвилин гості лишилися у меншості, адже Дефурни умисно зіграв руками за межами штрафного майданчику.

Наприкінці матчу Вестерло зуміло скористатися перевагою у кількості гравців. Щоправда, допоміг в цьому півзахисник РВДМ Тео Гече, який вразив власні ворота.

Фінальний свисток головного арбітра Натан Вербомен зафіксував першу розгромну перемогу Вестерло, яка дозволила їм обійти РВДМ у турнірній таблиці.

Український півзахисник Сергій Сидорчук вийшов у стартовому складі Вестерло та провів на полі увесь матч. Результативними діями не відзначився.

Оцінки Сидорчука за гру з РВДМ від статистичних порталів

• Flashscore – 6.8/10;
  • Sofascore – 7.1/10;
  • Whoscored – 7.0/10.

Ліга Жупіле. 20-й тур

Вестерло – РВДМ – 3:0 (1:0)

Голи: Йоу, 14, Мадсен, 64 (пенальті), Гече 82 (автогол)

Вилучення: Дефурни, 70 (пряма червона)

• Сидорчук провів 13 матчів у складі Вестерло у чемпіонаті Бельгії, забивши один гол.
  • Після цієї перемоги Вестерло має 21 заліковий пункт та посідає 11 місце, відірвавшись від Групи вибування на три бали.