Скільки коштувала кожна хвилина Коноплянки у ЧФР Клуж: румунський клуб втратив неймовірні гроші

Переглядів 1285
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
Скільки коштувала кожна хвилина Коноплянки у ЧФР Клуж: румунський клуб втратив неймовірні гроші
Євген Коноплянка. Фото: ЧФР Клуж
Румунське видання підрахувало, скільки заробив український півзахисник Євген Коноплянка за кожну хвилину, що провів за ЧФР Клуж. Сума вражає.

Український півзахисник Євген Коноплянка перейшов до ЧФР Клуж влітку на правах вільного агента після того, як у нього сплив термін дії контракту з польською Краковією.

За пів сезону Коноплянка провів лише 54 хвилини у чотирьох матчах, а у середу стало відомо, що він достроково покинув ЧФР Клуж.

Румунське видання Digi Sport підрахувало скільки грошей ЧФР Клуж коштувала кожна хвилина Євгена на полі. Зарплата Коноплянки становила 20 тисяч євро на місяць. За п'ять місяців він мав заробити 100 тисяч євро.

Простий підрахунок показує, що, оскільки він зіграв лише 54 хвилини, то отримував не менше 1852 євро за кожну зіграну хвилину, що є величезною сумою для румунського футболу.

Матчі Коноплянки за ЧФР Клуж:

  • Адана Демірспор - Клуж 2:1 (15 хвилин);
  • Університатя Клуж – Клуж 3:4 (4 хвилини);
  • Клуж – Оцелул Галац 0:0 (25 хвилин);
  • Германштадт – Клуж 1:0 (10 хвилин).

Зазначимо, що в ексклюзивному інтерв'ю сайту sport-express.ua Коноплянка розповів, що отримав в Румунії лише одну зарплату.

  • Контракт Коноплянки з Клужем був чинний до 30 червня 2024 року.
  • Вартість 34-річного вінгера оцінюють у 250 тисяч євро.
  • ЧФР після 21-го туру має в активі 36 очок та посідає другу сходинку в турнірній таблиці румунської Ліги 1. Відставання від ФКСБ, який йде першим, складає вісім балів.