Спробують підписати знову: чемпіон світу може покинути Динамо в літнє трансферне вікно
Футболіст київського Динамо Георгій Цитаішвілі, який на правах оренди виступає за іспанську Гранаду, привернув увагу болгарського ЦСКА, що спробує підписати вінгера влітку.
Софійський ЦСКА продовжує виявляти інтерес до півзахисника Динамо Георгія Цитаішвілі, повідомляє temasport.com.
Болгарський клуб мав намір підписати грузинського легіонера взимку, проте угода не відбулася. Наразі Цитаїшвілі виступає в оренді за Гранаду.
ЦСКА не відмовився від цієї ідеї і планує знову спробувати отримати гравця у літнє трансферне вікно
- Орендна угода між Динамо та Гранадою розрахована до 30 червня 2025 року, тоді як контракт Цитаішвілі з київським клубом закінчується 30 червня 2026 року.
- Transfermarkt оцінює ринкову вартість 24-річного футболіста в один мільйон євро.
- Цього сезону Цитаішвілі взяв участь у 24 матчах за Гранаду у всіх турнірах, відзначившись двома голами і двома асистами.
- Футболіст став чемпіоном світу у складі молодіжної збірної України (U-20) у 2019 році, проте з вересня 2021 року виступає за національну збірну Грузії, за яку провів 23 матчі, забивши один гол та оформивши два асисти.