«Тібо, ми не можемо демонструвати таку невпевненість»: Анчелотті суворо звернувся до Куртуа на фоні фіналу ЛЧ

Переглядів 14518
6 голосів
Тібо Куртуа. Фото: Eurosport
Реал зіграв унічию з Бетісом, а в старті вийшов Тібо Куртуа. Не дивлячись на те, що мадридці не пропустили, у головного тренера команди Карло Анчелотті знайшлися претензії до бельгійця.

У суботу, 25 травня, Реал на своєму полі зіграв проти Бетіса у матчі 38-го туру Прімери – нічия 0:0.

Андрій Лунін залишився на лаві запасних мадридців, а ігровий час розділили Тібо Куртуа та Кепа Аррісабалага – бельгієць провів 63 хвилини, а іспанець решту.

У першому таймі господарі пропустили м'яч після стандарту, який був відмінений через офсайд у гравця Бетіса. У цьому епізоді не дуже впевнено зіграв Куртуа, що йому в перерві сказав головний тренер команди Карло Анчелотті.

Відео моменту:

«Тібо, ми не можемо демонструквати таку невпевненість за сім днів до фіналу», – приводить слова італійця видання Real Madrid Exclusivo.

• Куртуа провів у цьому сезоні чотири матчі, не пропустивши у жодному з них.
  • Лунін вийшов на поле у 31-му поєдинку: пропустив 32 голи та має 12 «сухих» ігор.
  • Реал першого червня зіграє проти дортмундської Боруссії у фіналі Ліги чемпіонів, який відбудеться у Лондоні.