В Іспанії оцінили гру Куртуа: конкурента Луніна похвалили за матч Ла Ліги проти Кадіса

Переглядів 187
Тібо Куртуа. Фото: Google
Іспанські журналісти відреагували на першу гру у сезоні воротаря Реала Тібо Куртуа, який захишив ворота вершкових в недоторканності у поєдинку 34-го туру Ла Ліги проти Кадіса (3:0).

Напередодні, 4 травня, Реал у матчі 34-го туру Ла Ліги впевнено переграв одного з аутсайдерів чемпіонату Кадіс (3:0).

Журналісти однієї з найавторитетніших іспанських спортивних газета Marca, в огляді цього поєдинку присвятили кілька абзаців воротарю Реала Тібо Куртуа, який вперше у поточному сезоні провів матч за королівський клуб, змінивши на його останньому рубежі Андрія Луніна.

«У першому таймі Куртуа майже нічого не довелося робити. Однак через чотири хвилини після початку другого тайму сам на сам із ним вийшов Кріс Рамос. Бельгієць вийшов перед нападником і зробив чудовий сейв, не давши тому забити гол.

Куртуа розуміє, що йому потрібно грати, щоб повернути впевненість у собі», – йдеться в матеріалі Marca.

• Після 34 турів Реал має в доробку 87 залікових балів і вже забезпечив собі золоті нагороди Ла Ліги.
  • У наступному турі команда Карло Анчелотті на виїзді зіграє проти Гранади. Поєдинок заплановано на 11 травня. Початок гри о 19:30 за київським часом.
  • Андрій Лунін у нинішньому сезоні відіграв за вершкових у 28-ми іграх в усіх офіційних турнірах: 26 пропущені голів, 12 поєдинків «на нуль».
  • Transfermarkt оцінює 25-річного українця у 16 мільйонів євро.
  • Тібо Куртуа в кампанії 2023/24 років провів один матч: без пропущених голів.