Вилучення, автогол, дубль і розгром з непристойним рахунком: екстренер Шахтаря здобув яскраву перемогу в АПЛ

Переглядів 5311
4 голоси
Роберто Де Дзербі. Фото: Getty Images
У матчі 25-го туру чемпіонату Англії Шеффілд Юнайтед приймав Брайтон. Підопічні екснаставника Шахтаря Роберто Де Дзербі здобули розгромну перемогу (5:0).

У суботу, 17 лютого, Шеффілд Юнайтед приймав Брайтон в матчі 25-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Поєдинок загалом видався феєричним для підопічних Роберто Де Дзербі. Вже на 13-й хвилині господарів у меншості лишив захисник Мейсон Холгейт, отримавши пряму червону картку.

Після цього за Брайтон відзначилися Факундо Буонанотте та Дані Велбек. Гол хавбека Шеффілд Юнайтед Бена Озборна був скасований після перегляду VAR.

У другому таймі у власних воротах відзначився захисник господарів Джек Робінсон, а вже за три хвилини четвертий гол у грі забив нападник Брайтона Сімон Адінгра.

Саме Адінгра на 85-й хвилині забив свій другий м'яч, встановивши підсумковий рахунок у грі.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Стюарта Атвелла зафіксував розгромну перемогу команди Де Дзербі над підопічними Кріса Вайлдера.

Чемпіонат Англії. 25-й тур

Шеффілд Юнайтед – Брайтон – 0:5 (0:2)

Голи: Буонанотте, 20, Велбек, 24, Робінсон, 75 (автогол), Адінгра, 78, 85

Вилучення: Холгейт, 13

Раніше повідомлялося, що до Де Дзербі мають інтерес Ліверпуль та Барселона.

• Брайтон після цієї перемоги посідає сьоме місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи 38 очок після 25 турів.
  • Шеффілд Юнайтед продовжує перебувати на дні таблиці з 13 заліковими пунктами в активі.
  • Де Дзербі працював у Шахтарі з літа 2021 року по літо 2022-го, вигравши Суперкубок України, після чого він розірвав контракт з «гірниками» і у вересні 2022 року очолив Брайтон.
  • У сезоні 2021/22 Де Дзербі не зумів вийти з групи Ліги чемпіонів, поступившись місцями в таблиці не тільки мадридському Реалу та Інтеру, а й Шерифу, який тоді очолював Юрій Вернидуб (0:2, 1:1).