«Взяв і впав»: колишній форвард Динамо згадав, як постраждав від москвича

Переглядів 6323
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
«Взяв і впав»: колишній форвард Динамо згадав, як постраждав від москвича
Іван Шарій. Фото: Google
Легендарний нападник полтавської Ворскли Іван Шарій, який за свою майже тридцятирічну кар'єру отримав лише одну червону картку, пригадав матч і винуватця цього неприємного інциденту.

Іван Шарій, який був кошмаром для захисників багатьох команд СРСР та незалежної України, ніколи не вирізнявся грубістю на полі, але одного разу все ж не зумів стримати емоції, за що і отримав єдину в кар'єрі червону картку.

«У 1985 грали в Києві проти Динамо (Шарій грав за Чорноморець, – прим. «УФ»). Забили гол, який суддя (москвич Кирило Доронін, – прим. «УФ») спочатку зарахував - навіть м'яч на центр поля поставив. А потім раптом кудись побіг. 

У підсумку визначили поза грою. Ми тоді крупно програли – 0:3. У груди трохи штовхнув (суддю), а він узяв і впав», – розповів Шарій в ексклюзивному інтерв'ю FanDay.

Нагадаємо, що Іван Шарій був володарем трьох рекордів Вищої ліги України (нині УПЛ):

  • найстарший гравець
  • найстарший дебютант
  • найстарший бомбардир

У 2013 році рекорд найстаршого гравця, що належав Шарію, побив колишній воротар Металіста Ігор Шуховцев, а в 2014 році президент і гравець донецького Олімпіка Владислав Гельзін побив інші два досягнення.

  • У складі київського Динамо Іван Шарій провів лише шість офіційних матчі: без результативних дій.
  • Найбільше Шарій провів часу у структурі полтавської Ворскли. За час виступів у зелено-білій футболці (1974 – 1975, 1978, 1987 – 1990, 1992 – 1993, 1995/1996 – 1998 – 1999 рр.) Шарій зіграв понад 300 поєдинків, 141 раз розписавшись у воротах опонентів полтавської команди.