«Я в молодості‎»: Алієв здивував, порівнявши себе з зіркою матчу між Манчестер Сіті та Реалом у Лізі чемпіонів

Переглядів 390
Олександр Алієв. Фото: Google
Колишній гравець київського Динамо та національної збірної України Олександр Алієв порівняв себе у минулому з гравцем Манчестер Сіті Філом Фоденом.

Вечір чвертьфіналів Ліги чемпіонів приніс захоплюючу битву між мадридським Реалом та Манчестер Сіті (3:3). Український голкіпер Андрій Лунін вийшов у стартовому скалді вершкових, але на жаль, пропустив у свої ворота цілих три м'ячі.

Олександр Алієв сміливо порівняв себе у своїй молодості з одним із гравців цього матчу. На його думку, він схожий на півзахисника англійського клубу Філіпа Фодена.

«Я в молодості», – написав Олександр Алієв в Інстаграм.

• В структурі київського Динамо Олександр Алієв перебував в період з 2002 по 2013 роки: 132 поєдинки, 30 голів, 27 результативних передач.
  • У біло-синій футболці Алієв чотири рази ставав чемпіоном України, стільки ж разів володарем національного Кубка та тричі Суперкубка України.
  • Окрім Динамо Алієв захищав кольори російських Локомотива з Москви та Анжи, Таразу з Казахстану, Дніпра та запорізького Металургу.