Жахлива помилка Геллера: колишнього тренера Зорі звільнили вдруге в сезоні – влітку він провалився в Україні

Переглядів 658
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
2 голоси
Жахлива помилка Геллера: колишнього тренера Зорі звільнили вдруге в сезоні – влітку він провалився в Україні
Ненад Лалатович. Фото: ФК Воєводіна
Колишній головний тренер Зорі Ненад Лалатович був звільнений з аналогічної посади у сербському клубі Спартак Суботиця. Раніше Євген Геллер називав його призначення помилкою.

Наприкінці лютого президент Зорі Євген Геллер розповідав, що його рішення призначити Ненада Лалатовича головним тренером команди влітку було помилкою.

Наразі луганську команду очолює Юрій Коваль, а от Лалатович втратив чергову, вже другу роботу за цей сезон.

Із Зорі його було звільнено ще в кінці серпня всього через шість поєдинків з лише однією перемогою, а от у Спартаку спеціаліст протримався довше.

Лалатович очолив сербську команду в листопаді 2023-го, а його звільнення було підтвердженно у п'ятницю, п'ятого квітня, через 14 матчів на чолі Спартаку:

  • чотири перемоги;
  • три нічиї;
  • сім поразок.

За повідомленням видання telegraf.rs, контракт Лалатовича офіційно ще не розірваний і ще нічого не підписано, але він точно вже не буде тренером команди із Суботиці.

Зазначається, що спортивний директор клубу Давід Дунджерський стане виконуючим обов'язки головного тренера допоки не буде знайдено бажаного спеціаліста, і, ймовірно, до завершення всієї паперової роботи та офіційного розірвання контракту з Лалатовичем.

  • Наразі Спартак посідає 10-те місце в турнірній таблиці сербської Суперліги, набравши 31 очко за 28 поєдинків.
  • Зоря наразі йде 12-ю в УПЛ, маючи 22 залікові пункти та два матчі в запасі.