Жирона з голом і асистом Довбика обіграла Барселону: каталонці гарантували собі вихід до Ліги чемпіонів

Переглядів 1423
Довбик радіє голу у ворота Барси. Фото: Жирона
Гол та асист Артема Довбика допомогли Жироні здолати Барселону в каталонському дербі. Ця вікторія гарантувала каталонській команді участь в Лізі чемпіонів.

Сьогодні, четвертого травня, в рамках каталонського дербі зустрілися Жирона та Барселона.

В основному складі господарів на поле вийшли два гравці збірної України Віктор Циганков та Артем Довбик.

Конкурент Довбика за перемогу в гонці голеадорів Роберт Левандовський також зіграв за Барселону з перших хвилин у цьому матчі.

На початку зустрічі команди обмінялися голами. На третій хвилині точно пробив Андреас Крістенсен, якому асистував Ламін Ямал. Але на четвертій хвилині Жирона зрівняла рахунок. З навісу Івана Мартіна Артем Довбик головою відправив м’яч у сітку воріт опонента.

Для українця це вже 20-й гол у цьому сезоні Прімери і він покращує свої шанси на те, щоб стати найкращим снайпером в Ла Лізі.

Але на 45+1 хвилині Роберт Левандовський реалізував пенальті та знову вивів блаугранас вперед.

У першому таймі Барселона обіграла Жирону з рахунком 2:1.

Гол-красень Довбика дивіться в телеграм-каналі Український футбол онлайн.

У другому таймі Жирона зробила шалений камбек, завдяки голам Порту, який оформив дубль, та Гутьєрреса. В одному з голів Порту асистував Довбик, для якого це вже шостий результативний пас у цьому сезоні.

У підсумку Жирона здобула перемогу з рахунком 4:2!

Ла Ліга. 34 тур

Жирона – Барселона – 4:2 (1:2)

Голи: Довбик, 4, Порту, 65, 75, Гутьєррес, 67 - Крістенсен, 3, Левандовський, 45+1 (з пенальті).

У першому колі Довбик теж забив Барселоні і тоді Жирона також виграла матч з рахунком 4:2.

• Жирона з 74 очками вийшла на друге місце та забезпечила собі вихід до Ліги чемпіонів.
  • У третьої Барселони 73 бали. Перший Реал, який обіграв сьогодні Кадіс (3:0), з 87 очками достроково за чотири тури до фінішу сезону гарантував собі чемпіонський трофей Прімери.